ଏକ ନୂଆ ଆରମ୍ଭ

ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ରେ ଗାୟିକା ସୁସ୍ମିତା ଦାସ ଙ୍କ ନୂଆ ଭେଟି ” ନୂଆ ଠିକଣା କୁ”

0

ଭୃଵନେଶ୍ବର : ଆୟଗିରି ନନ୍ଦିନୀ , ପୃଥିବୀ ମଂଥନ ପରି ଗୀତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ସୁପରହିଟ ଯୋଡି ଗାୟିକା ସୁସ୍ମିତା ଦାସ ଏବଂ ନିର୍ଦେଶକ ଦେବ ମେହର ଏହି ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପରିପେକ୍ଷୀରେ ସ୍ରୋତାଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଗୀତ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ଗୀତ ଟି ରେ ଏକ ଝିଅ ଏବଂ ତାର ବାଇକରେ ଯାତ୍ରା କୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି | ଗୀତଟିର ଭିଡ଼ିଓ ରେ ମଧ୍ୟ ସିନେମା ରେ ଦେଖାଯାଉଥିରେ ପାହାଡ , ପର୍ବତ , ଝରଣା , ନଈ ଆଦି କୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି|
ମୁଜ଼ୀକ ଭିଡ଼ିଓ ର ଏକ ନୂଆ ରୂପରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି , ଯେଉଁଠି ଏକ ମହିଳା ତାର ପାରିବାରିକ ଦୁଃଖକଷ୍ଟ କୁ ଭୁଲାଇବାକୁ ଯାଇ ଅଧା ରାତିରେ ବାଇକ ଟିଏ ଧରି ବାହାରିପଡିଛି ଏବଂ ତାର ଏହି ଯାତ୍ରା ରେ ନାନାଦି ସମସ୍ୟା ରୁ କିପରି ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାପରେ ନୂଆ ଜୀବନେ ଟେ ଖୋଜି ପାଇଛି ଏହା ହେଉଛି ଏହି ଗୀତ ର ସାରମର୍ମ | ଏହି ଗୀତଟିର ନାଁ ରଖାଯାଇଛି “ନୂଆ ଠିକଣା କୁ ’ ଏବଂ ଏହାକୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିବସ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସ୍ରୋତାଙ୍କୁ ଉସର୍ଗ କରିଛନ୍ତି ସୁସ୍ମିତା |

- Advertisement -

ଗୀତ ଟିକୁ ମୋହିତ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ରଚନା କରି ଥିବାବେଳେ ,ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ଅଭିଜିତ ମିଶ୍ର ଓ କଣ୍ଠ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ସୁସ୍ମିତା ଏବଂ ମୁଜ଼ିକ ଭିଡ଼ିଓ ର ନିର୍ଦେଶନା କରିଛନ୍ତି ଦେବ ମେହେର. ଗାୟିକା ସୁସ୍ମିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମାଜେ ରେ ଘଟୁ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା କୁ ଲୋକଙ୍କ ଆଗକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ସେ ଏହି ପରି ଗୀତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି , ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ସଂଗୀତ ହିଁ ଏକମାତ୍ର ମାଧ୍ୟମ ଯାହା ଜରିଆ ରେ ସାମାଜିକ ସମସ୍ୟା କୁ ଲୋକ ଲୋଚନ କୁ ଅଣାଯାଇ ପାରିବ .ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନିର୍ଦେଶକ ଦେବ ମେହେର । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଦେବ ଏପରି ଏକ ଗୀତ ଟିକୁ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇ ଖୁବ ଗର୍ବିତ ଆଉ ଆଶା ରହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବ ଭିଡ଼ିଓ ପରି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.